رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز و ۸ کیلو کاهش وزن

59 145,166

در یک هفته با رژیم جنرال موتورز ۸ کیلو لاغر شوید

 

مهم ترین و مثبترین نکته رژیم لاغری یک هفته ای اینست که علاوه بر کاهش وزن سریع ، نیازی به تحمل گرسنگی برای مدت طولانی ندارید، چرا که ممکن است گرسنگی کشیدن موجب شود بجای کاهش وزن وطنتان افازیش هم یابد . در این رژیم لاغری شما همیشه میتوانید به مواد غذایی مناسب و متناسب با رژیم خود دسترسی داشته باشید لذا همیشه احساس پر بودن و سیری میکنید.شاید کنجکاو شده باشید با وجود مصرف وعده های غذای زیاد و گرسنگی نکشیدین چطور این رژیم لاغری کمک میکند لاغر شوید و ۸ کیلو کاهش وزن داشته باشید ؟ ویا شاید مظطرب شوید و فکر کنید وقتی ۸ کیلو در ۷ روز وزن ازدست دهید شاید موجب بیماری و آسیب زدن به بدنتان شود. اما، چیزی برای نگرانی در مورد در این برنامه رژیم غذایی که به شما در کاهش وزن ۵ تا ۸ کیلویی تنها در ۷ روز کمک میکند ، وجود ندارد.

در زیر نمونه ای از رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز ارائه میگردد،خواهشمند است قبل از شروع رژیم در مورد وضعیت جسمی و هدف از کاهش وزنتان با کارشناس ما مشورت نمایید تا بهترین راه را پیش رویتان بگذارند و کمک کنند یکبار برای همیشه لاغر شوید و به اندام دلخواه و رویاییتان برسید.

 

روز اول رژیم لاغری یک هفته ای :

 

رژیم لاغری یک هفته ای

روز اول، روز مهمی در برنامه رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز است. برنامه رژیم غذایی یک هفته ای  جنرال موتورز می گوید که اولین روز از رژیم غذایی باید یک روز کامل فقط میوه مصرف شود. یعنی شما در روز اول میتوانید از هر نوع میوه ای که دوست دارید مصرف کنید بجز موز ، برای روز اول موز را از فهرست میوه های روزانه خود حذف کنید . هندوانه و طالبی دو نوع میوه های است که توصیه میشود در روز اول رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز در حد امکان استفاده نمایید . همچنین لازم است ۸ تا ۱۲ لیوان آب در طول روز مصرف کنید و در نظر داشته باشید از مصرف سبزیجات چه پخته و چه خام پرهیز نمایید . زیرا در روز اول تنها مجاز به خوردن میوه ها هستید بنابراین هر زمان که گشنه شدید فقط میوه و آب میل نمایید.

روز دوم :

رژیم لاغری یک هفته ای

 

در روز دوم رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز شما تنها مجاز به استفاده از سبزیجات (در دو حالت خام و پخته شده) هستید . لازم بذکر است شما نباید از هیچ گونه روغنی در طبخ غذاهایتان استفاده نمایید . مصرف سبزیجات پخته نیز گزینه خوبی است. شما می توانید هر سبزی که دوست دارید از جمله سیب زمینی را استفاده نمایید. توصیه میشود از سیب زمینی آبپز در صبح و بعنوان صبحانه استفاده گردد ،زیرا میزان کربوهیدرات سیب زمینی بالاست و با مصرف آن در صبح این شانس را به بدنمان میدهیم که تا شب فرصت سوزاندن کربوهیدرات را داشته باشد . برخی از سبزیجات  که خوب است  در روز دوم رژیم غذایی کاهش وزن مصرف شود عبارتند از: حبوبات پخته، هویج  خام و پخته ، کلم بروکلی، خیار، کدو، کاهو، کلم آب پز و غیره. شکی نیست که دستگاه گوارش شما تحت تاثیر این مواد غذایی که در طول دو روز مصرف کرده اید قرار بگیرد و نیاز بیشتری به دستشویی کردن پیدا کرده باشید ، با این وجود روزی ۸ تا ۱۲ لیوان آب را فراموش نکنید .

روز سوم :

 

رژیم لاغری یک هفته ای

در روز سوم کاهش وزن ، شما اجازه خواهید داشت از هر دو گروه میوه ها و سبزیجات در تمام روز استفاده نمایید. توجه داشته باشید در روز سوم از مصرف موز و سیب زمینی جدآ بپرهیزید . نوع میوه ها و سبزیجات ، ترکیب مصرف میوه و سبزی رژیم غذایی و یا ترکیبی از هر دو رژیم غذایی کاملا به اختیار خود تان است. هرگز نوشیدن ۸ تا ۱۲ لیوان آب در طول روز را فراموش نکنید .

روز چهارم :

 

رژیم لاغری یک هفته ای

روز چهار رژیم لاغری یک هفته ای در کاهش وزن سریع بسیار پراهمیت است ، روز چهارم روز رژیم لاغری شیر و موز است ، بدین معنی که در طول روز تنها شما مجاز به مصرف شیر و موز هستید ، بنابراین میتوانید ۸ تا ۱۰ عدد موز و سه لیوان شیر در طول روز استفاده کنید. نکته مهم که باید در این روز به آن توجه کنید مدیزیت مواد مصرفی و میزان آن در طول روز میباشد ،بنابراین با یک مدیریت که مثلا برای هر وعده غذایی چه تعداد موز و چه مقدار شیر مصرف شود جلو بروید تا برای کل روز مواد غذایی داشته باشید و گرسنکی نکشید.

روز پنجم : 

 

اگر دلتان برای یک غذای درست و حسابی تنگ شده و دوست دارید یه جشن کوچیک بگیرید، روز پنجم رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز یک غذای دوست داشتنی را میتوانید مصرف کنید. در این روز شما مجاز هستید یک فنجان برنج را برای ناهار و حدود شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز مصرف کنید. از آنجا که امکان تولید مقدار زیادی اسید اوریک در بدن شما وجود دارد ،بنابراین توصیه اکید میشود میزان مصرف آب را به ۱۲ تا ۱۵ لیوان در روز برسانید،همانطور که در مقالات گذشته عنوان شده مصرف آب باعث داشتن احساس سیری میشود.

روز ششم :

 

رژیم لاغری یک هفته ای
آب

در ششم رژیم لاغری یک هفته ای میتوانید یکبار دیگر یک فنجان برنج در بعد از ظهر برای ناهار و همچنین سبزیجات خام و پخته برای بقیه روز مصرف نمایید. حتما توجه داشته باشید ۸ تا ۱۲ لیوان آب در طول روز فراموش نشود .

در روز یکی مانده به آخر رژیم هستید و میتوانید تفاوتهای ظاهری و احساس سبکی خود را به خوبی حس کنید ؛شکی نیست رژیم جنرال موتورز سیستم گوارش شما را با این رژیم ۷ روزه کاملا بهبود بخشیده است.

روز هفتم :

 

بلاخره رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز به پایان خود رسید ،در روز هفتم شما مجاز به مصرف یک پیمانه برنج ،سبزیجات دلخواه و همچنین آب میوه های دلخواه خود هستید ، میتوان گفت روز هفتم بهترین روز این رژیم متفاوت و اثربخش است.

توصیه ها و نکات پایانی رژیم لاغری یک هفته ای :

شکی نیست که شما مقدار قابل توجهی  وزن از دست داده اید ( حداقل ۵ کیلو و حداکثر ۸ کیلو) ،البته این موضوع بشرطی است که رژیم را مو به مو انجامم داده وهیچ تقلبی نکرده باشید و بجز میوه ، سبزیجات ، آب میوه و ۳ فنجان برنج چیز دیگری مصرف نکرده باشید . علاوه بر کاهش وزن چشمگیر، شما شاهد فواید دیگری رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز مانند ، عملکرد بهتر دستگاه گوارش نسبت به قبل رژیم ،شفاف شدن پوست بدن و از بین رفتن ناراحتی های پوستی ، نیز خواهید بود .

نکته ای که این رژیم را از سایر رژیم های لاغری متمایز میکند عدم احساس گرسنگی و احساس سیری داشتن و همچنین لاغری سریع در عرض ۷ روز میباشد.

برای محاسبه ساخص توده بدن (BMI) خود بصورت رایگان اینجا کلیک کنید .

نظر خود را بگوئید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

نظرات این مطلب
 1. […] رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز و ۸ کیلو کاهش وزن &#8211… […]

 2. S.12 می گوید

  سلام…ببخشیداین رژیم محدودیت سنی نداره ؟؟و واقعا میشه تو یه ۷روز۸کیلووزن کم کنیم؟؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام ، این رژیم ها مناسب برای افراد بالای ۱۸ سال است ، شما باید براورد کنید ببینید برای بدست آوردن چه چیزی چه چیزی را می خواهید از دست بدهید.
   معمولا این دست رژیم های سخت به متابولیسم در درازمدت آسیب وارد میکند.

   1. لیلا موسوی خوانساری می گوید

    با سلام من میخوام از شکم پهلو لاغر بشم

   2. لیلا موسوی خوانساری می گوید

    سلام میشه بفرمایید این رژیم چه ضرری به متابولیسم میزنه و اینکه در سال چندبار میشه تکرار کرد؟
    من دوست ندارم صورتم لاغر بشه تاثیر داره روی صورت ؟؟؟؟؟///

   3. لیلا موسوی خوانساری می گوید

    با سلام من میخوام از شکم پهلو لاغر بشم و صورتم تغیر نکنه میشه جواب بدین ممنونم ؟؟؟؟

 3. لاغری آسانHshk می گوید

  واقعا سایتتون همه جوره عالیه
  استایل زیبا
  مقالات عالی
  در کنار اسم انگیزشی و جذاب
  تبریک میگم

  1. مدیر سایت می گوید

   ممنون ، خوشحالیم توانسته ایم نظرتان را جلب کنیم و باعث افتخار است ما را به دوستانتان هم معرفی کنید.

 4. پرستو می گوید

  تو سايت هاي ديگه به جاي برنج گوشت بايد مصرف بشه ! وبيشتر سايت ها گوشت گفته شده . من الان روز دوم رژيم هستم و موندم بالاخره كدومش درستره؟!!

  1. گلزار می گوید

   دوست عزیز من چند سال پیش این رژیم رو امتحان کردم و البته نسخه اصلی و انگلیسی اش رو .حق با شماست روز پنجم باید گوشت قرمز استفاده بشه من نمیدونم چرا این سایت خلاقیت به خرج داده

  2. Sadaf می گوید

   سلام رژیمتون چطور بود خیلی سخت بود؟؟؟؟

 5. اکرم می گوید

  عالی بود این رژیم برای من تا بحال رژیمهای زیادی گرفتم ولی بی نتیجه بود امروز روزه هفتم این رژیم هستم دقیقا ۳ کیلو تاحال کم کردم با وجود مصرف قرص تیرویید امیدوارم بتونم این نوع غذا خوردن را حفظ کنم ممنونم ازشما

 6. علی یگانه فر می گوید

  سلام
  میخواستم بدونم مصرف موز که ۸ تا ۱۰ عدد به همراه شیر توصیه میشه اونم در روز چهارم خطری نداره؟ یعنی اینکه افزایش وزن نمیاره؟ یا زحمات سه روز قبل رو از بین نمیبره؟
  منتظر جواب مدیر محترم سایت هستم.
  با تشکر…

 7. خانوم شریفی می گوید

  شدیدا به نوشیدن چای عادت دارم، آیا چایی هم نمی تونم بنوشم؟

  1. لاله می گوید

   منم فکر کنم خرما در گروه میوه هاست اینطور نیست ؟میشه به جای قند خورد ؟

   1. لاله می گوید

    ببخشید میزان میوه و سبزیجات مشخص نشده یعنی هر چقدر دوست داریم میتونیم بخوریم یا اندازه خاصی داره

    1. مدرسه بدن می گوید

     بله میزان دلخواه

 8. سودابه می گوید

  سلام
  من کم خون فقر آهن و کمبود ویتامین دی دارم وقتی ی وعده غذا نخورم فشارم میوفته بیحال میشم میتونم این رژیمو داشته باشم یا نه؟
  ممنون

 9. ناشناس می گوید

  سلام
  من این رژیم رو گرفتم و ۴ کیلو کم کردم
  حتما حواستون باشه که آب زیاد مصرف کنید،اگر در روز پیاده روی هم داشته باشید بیشتر میتونید تاثیرش رو ببینید.
  توی روزای سبزیجاتتون از کرفس یا اب کرفس استفاده کنید.

 10. nima می گوید

  با سلام مرسي از مطالب سايتتون خيلي مفيد بود من از قرض زنوور استفاده ميکنم و بر خلاف قرص هاي ديگه ناراحتي روده و معده پيدا نکردم با تشکر

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   سپاس

 11. راضیه می گوید

  با سلام ایرادی که میتونم بگیرم تفاوت نسخه های این رژیم و بعضا تفاوت خوراکی های مجاز در رژیم هست!!اگر همگی از نسخه اصلی رونوشت شده چرا اقد با هم اختلاف داره؟؟؟؟از کجا بدونیم کدوم یکی درسته یا درست تره؟؟؟

  1. مدرسه بدن می گوید

   سلام وقتتون بخیر
   من در مورد نسخه های دیگه اطلاعی ندارم اما میتونم با اطمینان خدمتون عرض کنم نه تنها این مقاله بلکه تمام مقالات و رژیم های موجود در سایت مدرسه بدن ترجمه مو به مو از نسخههای اصلی هست که توسط تیم ترجمه تخصصی ما که با رشته تغذیه کاملا آشنا هستند و اشراف کامل بر تغذیه و رژیم درمانی دارند انجام شده میشود.

  2. شهره می گوید

   تفاوتش بخاطر اینه که جنرال موتورز هم برا گیاهخوارا رژیم داده هم برا غیر گیاهخوارا

 12. مانیا می گوید

  سلام من می خواستم بدونم که میشه در طول انجام این رژیم چای هم نوشید من الان روز دوم هستم

  1. مدرسه بدن می گوید

   سلاممم
   بله چای آزاده البته بدون قند و شکر

 13. نگارين می گوید

  من روز پنجم رو متوجه نشدم، يعني در كل روز فقط گوجه يه ليوان برنج و اب بخوريم؟؟؟

 14. mitra می گوید

  سلام وقتتون بخیر میشه چای با خرما خورد یا نه

 15. ساره می گوید

  سلام من ۶ کیلو کم کردم
  خوب بود

 16. شهرزاد می گوید

  سلام من این رژیمو گرفتم و الان روز سومهه و من هفده سالمه به نظرتون دیگه نباید به رژیم ادامه بدم؟

  1. فريده می گوید

   سلام ببخشيد
   مي خواستم بدونم در روز چهارم كه موز و شير داريم هيچي راجع به ٨ تا ١٢ ليوان آب گفته نشده آيا نبايد بخوريم يا كلا يادشون رفته گوشزد كنن ؟؟؟

 17. مهرسا می گوید

  حتما باید بالای۱۸سال باشه؟
  من ۱۲سالمه نمیشه این رژیم رو بگیرم ،یا یک رژیم دیگه که در عرض یک هفته لاغر بشم ؟البته دوازدهم اخرش.

 18. مهرسا می گوید

  من ۱۲سالمه نمیشه این رژیم رو بگیرم ،یا یک رژیم دیگه که در عرض یک هفته لاغر بشم ؟البته دوازدهم اخرش.

 19. هانی می گوید

  سلام
  ببخشید این رژیم برای افرادی که کم خونی شدید دارن مشکلی ایجاد نمی کند؟و آیا این افراد تغییری در نحوه رژیم گرفتنشان باید بگیرن؟

 20. محبوب می گوید

  من این رژیم گرفتم و سه کیلو تا چهار کیلو کم کردم اما یک سوال بعد از پایان رژیم ،رژیم نگهدارنده ندارد ،درضمن قسمت یک فنجان برنج با روغن یا نه،و اینکه چند بار در سال می شود گرفت

 21. محبوب می گوید

  درضمن می شود برنج را در روز گوجه فرنگی در دو وعده خورد

 22. نسیم می گوید

  میشه کمی دقیق تر در مورد وعده یک فنجان برنج توضیح بدید؟
  یک فنجان برنج پخته شده یا یک فنجان برنج خام رو بپزیم…
  حجم این دو متفاوت هست.

  1. مدرسه بدن می گوید

   بک فنجان برنج پخته

 23. Somi می گوید

  سلام بعد از اين يك هفته به روال عادي برگرديم ديگه!؟

 24. فريده می گوید

  سلام مي خواستم بپرسم كه در روز چهارم كه موز و شير داريم هيچ صحبتي از ٨ تا ١٢ ليوان آب نشده
  آيا واقعا نبايد بخوريم يا كلا يادشون رفته گوشزد كنن ؟؟؟

  1. سونیا می گوید

   آیا از میوه های خشک هم‌میشه استفاده کرد ؟
   در ضمن آیا خرما جزو‌میوه حساب میشه ‌‌خوردنش آزاده یا نه؟

   1. مدرسه بدن می گوید

    خیر به هیچ وجه

 25. باران می گوید

  سلام
  در روز اول خرما هم میشه مصرف کرد، خرما جزو میوه ها محسوب میشه؟

 26. Somita می گوید

  سلام.من امروز رژیم شروع کردم.امیدوارم نتیجه خوبی بهم بده

 27. زینب می گوید

  بعد از پایان رژیم به چه نحوی غذا بخوریم که وزنمون برنگرده؟؟

 28. آیلین می گوید

  سلام خسته نباشید
  امروز روز چهارم من هست کلا گیچ شدم صبحانه ندارم؟ نمیدونم چی بخورم؟ آیا فقط همان گوجه فرهنگی تا شب هست؟ فقط ظهر میتونم ؟ اگر یکم بیشتر توضیح بدهید بهتر هست؟ چون داخل رژیم نوشتید که اصلا نباید گشنگی کشید؟ روز پنج و ششم و هفتم هم خیلی تفاوتی ندارد(پس باید چه جور مصرف شود….)
  و اینکه بچه ها نوشتند چای آزاد هست پس شما باید این مطالب را عنوان کنید که میتوانیم چه چیزهایی را هر روز مصرف کنیم..
  ممنون میشم از شما اگر بیشتر توضیح بدهید

 29. Mahdieh می گوید

  روزی که شیروموزداریم،آب هم میتوانیم بخوریم؟
  بعداز۸روز،رژیم تثبیت دارد؟
  خرمامیوه است.میشودخورد؟
  قندرژیمی کاموَرمیتوان استفاده کردباچایی؟
  ورزش به چه اندازه باشد؟

  1. مدرسه بدن می گوید

   بله آب آزاده
   رژیم تثبیت تو سایت هست میتونید استفاده کنید
   بله خرما میشه استفاده کرد
   بهتره استفاده نکنید
   بهتره ورزش در طول رژیم نداشته باشین

 30. مهدی نسب می گوید

  سلام متشکرم از این برنامه‌ی خوبتون.رژیم های زیادی و خونده بودم و از کاراییشون مطمین نبودم چون خیلی سخت و پیجیده بود با غذاها و مقادیر عجیب و غریب.سوالم اینه:(البته اگر جوابمو بدید ممنون میشم و هرچه سریعتر اقدام میکنم برای اجرایی کردن این برنامه چون واقعا نیاز مبرم دارم بهش)
  سوال:
  بعد از این دوره.ی ۷روزه ادامه‌ی رژیم چجوری پیش میره؟؟؟دیگ نیازی نیست ادامش بدیم؟؟؟ینی دوره‌ی تثبیت نداره؟؟

  1. مدرسه بدن می گوید

   سلام
   نه دوران تثبیت نداره ، فقط باید مراعات کنید تا وزنتون برنگرده

 31. مژده می گوید

  سلام ممنونم از سايت عالى تون
  من روز ششم رژيم هستم تا حالا سه كيلو كم كردم
  سوالم اينجاست كه خرما ميشه استفاده كرد؟ اگه ميشه چندتا ؟

  1. مدرسه بدن می گوید

   سلام
   خیر مجاز نیست

 32. مژده می گوید

  با عرض ادب ببخشيد يك سوال ديگه
  ميوه خشك چطور؟

  1. مدرسه بدن می گوید

   به هیج وجه استفاده نشه

 33. کیمیا می گوید

  سلام میشه در طول روز از دمنوش گیاهی استفاده کنیم?

  1. مدرسه بدن می گوید

   سلام
   بهتره استفاده نشه

 34. نسیم می گوید

  سلام
  میشه اسپرسو تلخ بدون شیر و شکر خورد
  یا قهوه تلخ با آب

  1. مدرسه بدن می گوید

   بله مانع نداره

 35. مژده می گوید

  سلام و روز بخير من يك هفته اين رژيم رو گرفتم و سه كيلو كم كردم
  اين دفعه دوم هست به فاصله يك هفته ميخوام بگيرم
  توى روز دوم نوشتيد حبوبات
  يعنى ميشه عدس يا لوبيا پخته استفاده كرد؟
  اگه ميشه چه مقدار ؟
  چون من دفعه پيش توى روز سبزيجات لوبياى پلويى استفاده كردم اما حبوبات نه
  اگه ميشه استفاده كردو مقدار بفرماييد ممنون ميشم