رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز و 8 کیلو کاهش وزن

21 26,615

در یک هفته با رژیم جنرال موتورز 8 کیلو لاغر شوید

 

مهم ترین و مثبترین نکته رژیم لاغری یک هفته ای اینست که علاوه بر کاهش وزن سریع ، نیازی به تحمل گرسنگی برای مدت طولانی ندارید، چرا که ممکن است گرسنگی کشیدن موجب شود بجای کاهش وزن وطنتان افازیش هم یابد . در این رژیم لاغری شما همیشه میتوانید به مواد غذایی مناسب و متناسب با رژیم خود دسترسی داشته باشید لذا همیشه احساس پر بودن و سیری میکنید.شاید کنجکاو شده باشید با وجود مصرف وعده های غذای زیاد و گرسنگی نکشیدین چطور این رژیم لاغری کمک میکند لاغر شوید و 8 کیلو کاهش وزن داشته باشید ؟ ویا شاید مظطرب شوید و فکر کنید وقتی 8 کیلو در 7 روز وزن ازدست دهید شاید موجب بیماری و آسیب زدن به بدنتان شود. اما، چیزی برای نگرانی در مورد در این برنامه رژیم غذایی که به شما در کاهش وزن 5 تا 8 کیلویی تنها در 7 روز کمک میکند ، وجود ندارد.

در زیر نمونه ای از رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز ارائه میگردد،خواهشمند است قبل از شروع رژیم در مورد وضعیت جسمی و هدف از کاهش وزنتان با کارشناس ما مشورت نمایید تا بهترین راه را پیش رویتان بگذارند و کمک کنند یکبار برای همیشه لاغر شوید و به اندام دلخواه و رویاییتان برسید.

 

روز اول رژیم لاغری یک هفته ای :

 

رژیم لاغری یک هفته ای

روز اول، روز مهمی در برنامه رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز است. برنامه رژیم غذایی یک هفته ای  جنرال موتورز می گوید که اولین روز از رژیم غذایی باید یک روز کامل فقط میوه مصرف شود. یعنی شما در روز اول میتوانید از هر نوع میوه ای که دوست دارید مصرف کنید بجز موز ، برای روز اول موز را از فهرست میوه های روزانه خود حذف کنید . هندوانه و طالبی دو نوع میوه های است که توصیه میشود در روز اول رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز در حد امکان استفاده نمایید . همچنین لازم است 8 تا 12 لیوان آب در طول روز مصرف کنید و در نظر داشته باشید از مصرف سبزیجات چه پخته و چه خام پرهیز نمایید . زیرا در روز اول تنها مجاز به خوردن میوه ها هستید بنابراین هر زمان که گشنه شدید فقط میوه و آب میل نمایید.

روز دوم :

رژیم لاغری یک هفته ای

 

در روز دوم رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز شما تنها مجاز به استفاده از سبزیجات (در دو حالت خام و پخته شده) هستید . لازم بذکر است شما نباید از هیچ گونه روغنی در طبخ غذاهایتان استفاده نمایید . مصرف سبزیجات پخته نیز گزینه خوبی است. شما می توانید هر سبزی که دوست دارید از جمله سیب زمینی را استفاده نمایید. توصیه میشود از سیب زمینی آبپز در صبح و بعنوان صبحانه استفاده گردد ،زیرا میزان کربوهیدرات سیب زمینی بالاست و با مصرف آن در صبح این شانس را به بدنمان میدهیم که تا شب فرصت سوزاندن کربوهیدرات را داشته باشد . برخی از سبزیجات  که خوب است  در روز دوم رژیم غذایی کاهش وزن مصرف شود عبارتند از: حبوبات پخته، هویج  خام و پخته ، کلم بروکلی، خیار، کدو، کاهو، کلم آب پز و غیره. شکی نیست که دستگاه گوارش شما تحت تاثیر این مواد غذایی که در طول دو روز مصرف کرده اید قرار بگیرد و نیاز بیشتری به دستشویی کردن پیدا کرده باشید ، با این وجود روزی 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید .

روز سوم :

 

رژیم لاغری یک هفته ای

در روز سوم کاهش وزن ، شما اجازه خواهید داشت از هر دو گروه میوه ها و سبزیجات در تمام روز استفاده نمایید. توجه داشته باشید در روز سوم از مصرف موز و سیب زمینی جدآ بپرهیزید . نوع میوه ها و سبزیجات ، ترکیب مصرف میوه و سبزی رژیم غذایی و یا ترکیبی از هر دو رژیم غذایی کاملا به اختیار خود تان است. هرگز نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب در طول روز را فراموش نکنید .

روز چهارم :

 

رژیم لاغری یک هفته ای

روز چهار رژیم لاغری یک هفته ای در کاهش وزن سریع بسیار پراهمیت است ، روز چهارم روز رژیم لاغری شیر و موز است ، بدین معنی که در طول روز تنها شما مجاز به مصرف شیر و موز هستید ، بنابراین میتوانید 8 تا 10 عدد موز و سه لیوان شیر در طول روز استفاده کنید. نکته مهم که باید در این روز به آن توجه کنید مدیزیت مواد مصرفی و میزان آن در طول روز میباشد ،بنابراین با یک مدیریت که مثلا برای هر وعده غذایی چه تعداد موز و چه مقدار شیر مصرف شود جلو بروید تا برای کل روز مواد غذایی داشته باشید و گرسنکی نکشید.

روز پنجم : 

 

اگر دلتان برای یک غذای درست و حسابی تنگ شده و دوست دارید یه جشن کوچیک بگیرید، روز پنجم رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز یک غذای دوست داشتنی را میتوانید مصرف کنید. در این روز شما مجاز هستید یک فنجان برنج را برای ناهار و حدود شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز مصرف کنید. از آنجا که امکان تولید مقدار زیادی اسید اوریک در بدن شما وجود دارد ،بنابراین توصیه اکید میشود میزان مصرف آب را به 12 تا 15 لیوان در روز برسانید،همانطور که در مقالات گذشته عنوان شده مصرف آب باعث داشتن احساس سیری میشود.

روز ششم :

 

رژیم لاغری یک هفته ای
آب

در ششم رژیم لاغری یک هفته ای میتوانید یکبار دیگر یک فنجان برنج در بعد از ظهر برای ناهار و همچنین سبزیجات خام و پخته برای بقیه روز مصرف نمایید. حتما توجه داشته باشید 8 تا 12 لیوان آب در طول روز فراموش نشود .

در روز یکی مانده به آخر رژیم هستید و میتوانید تفاوتهای ظاهری و احساس سبکی خود را به خوبی حس کنید ؛شکی نیست رژیم جنرال موتورز سیستم گوارش شما را با این رژیم 7 روزه کاملا بهبود بخشیده است.

روز هفتم :

 

بلاخره رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز به پایان خود رسید ،در روز هفتم شما مجاز به مصرف یک پیمانه برنج ،سبزیجات دلخواه و همچنین آب میوه های دلخواه خود هستید ، میتوان گفت روز هفتم بهترین روز این رژیم متفاوت و اثربخش است.

توصیه ها و نکات پایانی رژیم لاغری یک هفته ای :

شکی نیست که شما مقدار قابل توجهی  وزن از دست داده اید ( حداقل 5 کیلو و حداکثر 8 کیلو) ،البته این موضوع بشرطی است که رژیم را مو به مو انجامم داده وهیچ تقلبی نکرده باشید و بجز میوه ، سبزیجات ، آب میوه و 3 فنجان برنج چیز دیگری مصرف نکرده باشید . علاوه بر کاهش وزن چشمگیر، شما شاهد فواید دیگری رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز مانند ، عملکرد بهتر دستگاه گوارش نسبت به قبل رژیم ،شفاف شدن پوست بدن و از بین رفتن ناراحتی های پوستی ، نیز خواهید بود .

نکته ای که این رژیم را از سایر رژیم های لاغری متمایز میکند عدم احساس گرسنگی و احساس سیری داشتن و همچنین لاغری سریع در عرض 7 روز میباشد.

برای محاسبه ساخص توده بدن (BMI) خود بصورت رایگان اینجا کلیک کنید .

نظرات این مطلب
 1. […] رژیم لاغری یک هفته ای جنرال موتورز و ۸ کیلو کاهش وزن &#8211… […]

 2. S.12 می گوید

  سلام…ببخشیداین رژیم محدودیت سنی نداره ؟؟و واقعا میشه تو یه 7روز8کیلووزن کم کنیم؟؟

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام ، این رژیم ها مناسب برای افراد بالای 18 سال است ، شما باید براورد کنید ببینید برای بدست آوردن چه چیزی چه چیزی را می خواهید از دست بدهید.
   معمولا این دست رژیم های سخت به متابولیسم در درازمدت آسیب وارد میکند.

 3. لاغری آسانHshk می گوید

  واقعا سایتتون همه جوره عالیه
  استایل زیبا
  مقالات عالی
  در کنار اسم انگیزشی و جذاب
  تبریک میگم

  1. مدیر سایت می گوید

   ممنون ، خوشحالیم توانسته ایم نظرتان را جلب کنیم و باعث افتخار است ما را به دوستانتان هم معرفی کنید.

 4. پرستو می گوید

  تو سايت هاي ديگه به جاي برنج گوشت بايد مصرف بشه ! وبيشتر سايت ها گوشت گفته شده . من الان روز دوم رژيم هستم و موندم بالاخره كدومش درستره؟!!

  1. گلزار می گوید

   دوست عزیز من چند سال پیش این رژیم رو امتحان کردم و البته نسخه اصلی و انگلیسی اش رو .حق با شماست روز پنجم باید گوشت قرمز استفاده بشه من نمیدونم چرا این سایت خلاقیت به خرج داده

 5. اکرم می گوید

  عالی بود این رژیم برای من تا بحال رژیمهای زیادی گرفتم ولی بی نتیجه بود امروز روزه هفتم این رژیم هستم دقیقا 3 کیلو تاحال کم کردم با وجود مصرف قرص تیرویید امیدوارم بتونم این نوع غذا خوردن را حفظ کنم ممنونم ازشما

 6. علی یگانه فر می گوید

  سلام
  میخواستم بدونم مصرف موز که 8 تا 10 عدد به همراه شیر توصیه میشه اونم در روز چهارم خطری نداره؟ یعنی اینکه افزایش وزن نمیاره؟ یا زحمات سه روز قبل رو از بین نمیبره؟
  منتظر جواب مدیر محترم سایت هستم.
  با تشکر…

 7. خانوم شریفی می گوید

  شدیدا به نوشیدن چای عادت دارم، آیا چایی هم نمی تونم بنوشم؟

 8. سودابه می گوید

  سلام
  من کم خون فقر آهن و کمبود ویتامین دی دارم وقتی ی وعده غذا نخورم فشارم میوفته بیحال میشم میتونم این رژیمو داشته باشم یا نه؟
  ممنون

 9. ناشناس می گوید

  سلام
  من این رژیم رو گرفتم و 4 کیلو کم کردم
  حتما حواستون باشه که آب زیاد مصرف کنید،اگر در روز پیاده روی هم داشته باشید بیشتر میتونید تاثیرش رو ببینید.
  توی روزای سبزیجاتتون از کرفس یا اب کرفس استفاده کنید.

 10. nima می گوید

  با سلام مرسي از مطالب سايتتون خيلي مفيد بود من از قرض زنوور استفاده ميکنم و بر خلاف قرص هاي ديگه ناراحتي روده و معده پيدا نکردم با تشکر

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   سپاس

 11. راضیه می گوید

  با سلام ایرادی که میتونم بگیرم تفاوت نسخه های این رژیم و بعضا تفاوت خوراکی های مجاز در رژیم هست!!اگر همگی از نسخه اصلی رونوشت شده چرا اقد با هم اختلاف داره؟؟؟؟از کجا بدونیم کدوم یکی درسته یا درست تره؟؟؟

  1. مدرسه بدن می گوید

   سلام وقتتون بخیر
   من در مورد نسخه های دیگه اطلاعی ندارم اما میتونم با اطمینان خدمتون عرض کنم نه تنها این مقاله بلکه تمام مقالات و رژیم های موجود در سایت مدرسه بدن ترجمه مو به مو از نسخههای اصلی هست که توسط تیم ترجمه تخصصی ما که با رشته تغذیه کاملا آشنا هستند و اشراف کامل بر تغذیه و رژیم درمانی دارند انجام شده میشود.

 12. مانیا می گوید

  سلام من می خواستم بدونم که میشه در طول انجام این رژیم چای هم نوشید من الان روز دوم هستم

  1. مدرسه بدن می گوید

   سلاممم
   بله چای آزاده البته بدون قند و شکر

 13. نگارين می گوید

  من روز پنجم رو متوجه نشدم، يعني در كل روز فقط گوجه يه ليوان برنج و اب بخوريم؟؟؟

 14. mitra می گوید

  سلام وقتتون بخیر میشه چای با خرما خورد یا نه

 15. ساره می گوید

  سلام من ۶ کیلو کم کردم
  خوب بود

نظر خود را بگوئید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.