تمرینی ساده برای کوچک کردن غبغب

تمرینی ساده برای کوچک کردن غبغب

چاقی غبغب از آن نكات آزاردهنده است كه روی صورت هم تاثیر گذار است. برای کوچک کردن غبغب می‌توانید از ماساژ استفاده كنید. فقط یادتان باشد این تمرینات را باید هر روز و برای چند ماه انجام دهید تا نتیجه خوبی بگیرید. پس با حوصله ادامه دهید..

کوچک کردن غبغب

در تمرین کوچک کردن غبغب باید بنشینید در حالی كه پشت‌تان كاملا صاف، شانه‌های‌تان رو به پایین و بازوهای‌تان كشیده است؛ دست‌ها را روی زانوها قرار دهید.

  1. سرتان را به آهستگی بالا بیاورید و همزمان از بینی به مدت پنج ثانیه نفس بكشید. پنج ثانیه نفس‌تان را حبس كنید و چشم‌های‌تان را ببندید. همزمان، لب پایین‌تان را روی لب بالا بگذارید، انگار با كسی قهر كرده‌اید. بعد به آهستگی رها كنید سپس این تمرین را دوباره شروع و حدود 10 بار تكرار كنید.
  2. سرتان را به آهستگی آن را پایین بیاورید و در همان حال چانه را به سینه‌تان نزدیك كنید. این تمرین را همزمان با بیرون دادن نفس از بینی انجام دهید. پنج ثانیه در این حالت بمانید و بعد سرتان را به آهستگی بالا بیاورید. 10 بار هم این حركت را انجام دهید.
  3. سرتان را كاملا صاف نگه دارید، چانه‌تان را به آهستگی جلو بیاورید و پنج ثانیه در این وضعیت بمانید. این تمرین هم باید 10 بار انجام شود.

با این تمرین ساده و کوتاه میتوانید به کوچک کردن غبغب خود بدون نیاز به عمل جراحی و یا صرف هزینه های هنگفت کمک کنید .

برای محاسبه BMI بدن بر روی لینک کلیک نمایید.

برای مطالعه مقالات بیشتر و آشنایی با ما اینجا کلیک کنید

نظر خود را بگوئید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.