رژیم لاغری شکم بدون زحمت 

 آیا فرایند پیچیده رژیم لاغری شکم را می توان به شعور درونی و خلاق خود بدن سپرد؟

آیا میشود براحتی و فقط با استفاده یه کش بدور کف دست رژیم لاغری شکم داشت ؟

بله ، بدن ما بسیار باهوش است و در این صورت هر تغییری خیلی درست و بدون هیچگونه عارضه و در صورت صلاحدید خود بدن انجام می گیرد و رژیم لاغری شکم بدون زحمت صورت میگیرد.

این روش کاهش سایز بسیار ساده است ، از این رو فقط کافی است یک کش سبز رنگ دور کف دست بیندازید تا بدن هوشمند شما فرایند پیچیده کاهش سایز را آغاز کند و بی آن که عارضه ای به همراه داشته باشد رژیم لاغری شکم بگیرید.

رژیم لاغری شکم

این کش ساده چطور عمل میکند:  

 با بستن این ناحیه دستوری به بدن ارسال می شود که شکم را کوچک کند زیرا کف دست انطباق ناحیه شکم به شمار می رود و بدن در صورتی که این دستور به صلاح او باشد برای رژیم لاغری شکم اقدام میکند و تنظیم جریان های انرژی در چاکراها و مریدین ها و اصلاح عملکرد اعضای داخلی را آغاز می کند.

آیا صورت هم با این روش لاغر میشود :

 از آنجاکه خود بدن چگونگی انجام تغییرات را به عهده می گیرد و جریان مریدین ها و عملکرد اعضا را اصلاح می کند، تغییرات بنیادی است و خیلی چیز ها اصلاح می شود ، مثل اشتها، رطوبت و خشکی، گرمی و سردی و غیره، پس صورت هم به شکل طبیعی خودش هر چه باشد، نزدیک می شود و رژیم لاغری شکم انجام میگیرد .

چقدر طول میکشد تا لاغر شویم:  

ظرف دو هفته اول اولین تغییرات پدیدار می شود، اگر چه ممکن است در ظاهر با آنچه انتظار می رود تفاوت هایی داشته باشد. این روش را می توان به صورت یک روز دست راست یک روز دست چپ تا مدت زیادی ادامه داد، اما کاهش وزن با هوش و صلاحدید خود بدن کاهش یا قطع میگردد.

قطر و فشار کش مهم نیست مهم این است که فرد راحت باشد . معمولا بهتر است شب ها حتما استفاده شود چون برای خود فرد راحت تر است. روز هم اگر ادامه بدهند سریع تر نتیجه می دهد. تغییرات در یک یا دو هفته اول شروع می شود ولی طول درمان بستگی به خصوصیات فیزیولوژیکی بیمار دارد ،رژیم لاغری شکم از یک فرد به فرد دیگر متفاوت میباشد.

مزایای جانبی استفاده از این رژیم لاغری شکم :  

مشکلاتی که افراد چاق دارند نیر با استفاده از این روش بهبود میابد مانند افزایش رطوبت، کاهش باد، رکود، سستی، دیابت، رکود کبدی، فلجی های ناشی از سکته مغزی و … .

      

برای محاسبه BMI بدن بر روی لینک کلیک نمایید.

برای مطالعه مقالات بیشتر و آشنایی با ما اینجا کلیک کنید

1 نظر
  1. *Lady* می گوید

    کسی انجام داده لاغرشه؟؟

نظر خود را بگوئید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.