لیزر دایود سه طول موجه، فناوری شگفت انگیز در اسکان پویا طب

 

دستگاه های لیزر موهای زاید، بسته به نوع پوست هایی که می توانند بر آن عمل انجام دهند دسته بندی می شوند. به همین دلیل، دستگاه های لیزر الکس، دستگاه های لیزر دایود و دستگاه های ان دیاگ به بازار زیبایی عرضه شده اند.

اما اسکان پویا طب، در صفحه خرید لیزر دایود سه طول موجه در سایتش، محصولی را معرفی می کند که از نظر عملکرد، بسیار نوآورانه تر عمل می کند و پزشکان را از خرید دستگاه های دیگر بی نیاز ساخته است!

دستگاه لیزر دایود سه طول موجه، به دلیل بهره مندی از لیزر بار آمریکایی، می تواند هر سه طول موج الکس، دایود و ان دیاگ را از خود خارج کند که عملاً تمام طیف های پوستی را شامل می شود.

این دستگاه که شرح مشخصات فنی آن در وب سایت اسکان پویا طب به آدرس https://skanpuyateb.com/ ارائه شده است، به عنوان تنها دستگاه لیزر دایود ۳ طول موجه است که می تواند همزمان سه طول موج ۷۵۵، ۸۰۸ و ۱۰۶۴ را از خود خارج کند.

 

مزیت دستگاه لیزر دایود سه طول موج آیس پلاتینا نسبت به سایر محصولات بازار، علاوه بر شرایط خرید این دستگاه و اقساط بسیار مناسب آن، قیمت متناسب و ایجاد شرایط بازگشت سرمایه بسیار مناسب نسبت به خرید سایر دستگاه های لیزر دایود است.

 

در خریدهایی که دستگاه های لیزر دایود هزینه ای در حدود ۲ میلیارد تومان دارند، بدیهی است که خرید یک دستگاه لیزر دایود با قیمت عالی، می تواند یک پیشنهاد عالی باشد، حال آنکه این دستگاه می تواند همزمان تمام رتبه های پوستی یعنی از تیره پوستان، سبزه ها و سفید پوستان را شامل شود.

دستگاه لیزر دایود سه طول موج، در خارج از کشور نیز طرفداران بسیاری دارد و در وب سایت مربوط به شرکت سازنده pzlaser ارائه می شود و به فروش میرسد.

نمایندگی انحصاری شرکت PZLaser در ایران شرکت اسکان پویا طب است که تنها تامین کننده دستگاه های لیزر دایود سه طول موجه است.

نظر خود را بگوئید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.